NASZE ZABIEGI

 
Beautiful woman getting lifting injectio

TOKSYNA BOTULINOWA

Toksyna botulionwa, stosowana jest do likwidacji zmarszczek mimicznych, głównie w górnej częsci twarzy. Po iniekcji botulina prowadzi do porażenia skurczu mięśnia poprzez blokadę przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.

Anti-aging face treatment. Close up port

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organiźmie człowieka. W medycynie estetycznej stosowany przy redukcji zmarszczek, powiększaniu ust, modeluwaniu owalu twarzy, zmianie kształtu nosa.

Young woman with marks for liposuction o

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Modelowanie sylwetki - liposukcja bez skalpela. Polega na podaniu zastrzyków z  substancją powodującą rozpuszczanie komórek tłuszczowych.

Laser therapy on pretty woman face over

NICI LIFTINGUJĄCE

Nici liftingujące są alternatywą dla chirurgicznego liftingu. Zabieg polega na wszczepieniu pod skórę rozpuszczalnych nici, które stopniowo rozpuszczają się (ok 8 miesięcy) stymulując syntezę kolagenu.

Plasma injection at face. Facial treatme

REGENERACJA SKÓRY TWARZY

'Wampirzy lifting' 
Regeneracja skóry twarzy i owłosionej skóry głowy. Stymuluje skórę do produkcji nowych komórek dzięki czemu skóra staje się świeża i promienna. Niweluje niewielkie zmarszczki. Hamuje wypadanie włosów, stymuluje mieszki włosowe do produkcji nowych.

plazma_edited.png

PLAZMA

Zabiegi z zastosowaniem mikrowiązki plazmy do niechirurgicznego liftingu skóry, stosujemy do usuwania nadmiaru skóry powiek górnej i dolnej, plastyki zmarszczek, liftingu szyi i dekoltu, usuwania znamion, brodawek, naczyniaków, leczenia przebarwień i trądziku aktywnego,
usuwania blizn oraz rozstępów. Działanie plazmy jest ograniczone do naskórka, dzięki czemu rekonwalescencja Pacjenta jest bardzo krótka.

redukcja blizn.jpg

OPRACOWANIE BLIZN

Chirurgiczne opracowanie blizn - inaczej plastyka blizn. Metoda ta polega na wycięciu "starej blizny" i zeszyciu rany śródskórnie dzięki czemu zamiast szerokiej blizny powstaje cieniutka kreseczka.

Spider veins on the womans legs, sclerot

SKLEROTERAPIA - ZAMYKANIE NACZYNEK

Polega na wprowadzeniu w światło naczynka substancji, która powoduje jego zamknięcie. Dzięki temu "pajączki" znikają.